SPŁYWY PAKIETOWE BRDĄ I WIELKIM KANAŁEM BRDY

„Podróże mają magiczną moc uzdrawiania duszy i zdecydowanie pomagają zdystansować się do problemów dnia codziennego.
Nie rozwiązują ich bezpośrednio, jednak pomagają przewartościować i spojrzeć na nie jakby z drugiego brzegu rzeki.”,
Martyna Wojciechowska

 

Siedlisko Grochowo to od wielu lat charakterystyczny punkt na mapie usług kajakowych w Borach Tucholskich i nie tylko.  Obok dobrze rozwiniętej bazy noclegowej, pasieki i pracowni psychologicznej, Siedlisko Grochowo to profesjonalna wypożyczalnia kajaków oraz spływy kajakowe na Brdzie i innych rzekach. Posiadamy wieloletnie kajakowe doświadczenie, ponieważ jesteśmy kontynuatorami i spadkobiercami spuścizny kajakowej firmy ACTIVITAS- pierwszego w Polsce prywatnego podmiotu organizującego spływy komercyjne. Osobiście pomagaliśmy w tworzeniu tej marki, która funkcjonowała na rynku od 1998r. Dysponujemy doświadczoną kadrą i pełnym zabezpieczeniem sprzętowym w postaci najwyższej klasy kajakami firmy PRIJON i in. W ofercie są kajaki 1, 2 i 3 osobowe, kanadyjki oraz wiosłami polietylenowymi firmy Dr Kajak. Nasze propozycje to jednodniowe oraz wielodniowe spływy kajakowe.

Zapraszamy do wspólnej podróży!

 „Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę.”

Święty Augustyn

Zapraszamy do przeczytania kolejnej strony książki. Proponujemy udział w atrakcyjnym spływie kajakowym rzeką Brdą na bardzo ciekawej krajobrazowo trasie.  Dla mniej zaawansowanych proponujemy spływ Wielkim Kanałem Brdy. Pakiet zawiera: miejsce w kajaku, transport osób i kajaków z Siedliska Grochowo, parking auta, mapka trasy, certyfikat przepłynięcia (aby otrzymać certyfikat należy, najpóźniej 1 dzień przed spływem zgłosić taki fakt organizatorowi, przesyłając swoje imię, nazwisko oraz trasę spływu). Podana poniżej cena dotyczy spływu jednej osoby. Dodatkowo pomożemy w uzyskaniu odznak turystyki kajakowej PTTK i PZK ponieważ jako jedyni w Borach Tucholskich jesteśmy uprawnieni do ich przyznawania.

Dostępne pakiety na rzece Brdzie

  • spływ na trasie  Mylof – Brda 19 km, około 5 godzin, cena 60 zł w tygodniu i 70 zł weekendy
  • spływ na trasie Brda – Wymysłowo 20 km, około 5 godzin cena 50 zł w tygodniu i 60 zł weekendy
  • spływ na trasie Wymysłowo – Piła Młyn 16,5 km, około 4 godzin, cena 70 zł w tygodniu i 80 zł weekendy

Dostępne pakiety na Wielkim Kanale Brdy

  • spływ na trasie Rytel - Fojutowo akwedukt, 13km ok. 3 godziny, cena 60 zł w tygodniu i 70 zł w weekendy,
  • spływ na trasie Rytel – Barłogi, 19 km ok. 4 godziny, cena 60 zł w tygodniu i 70 zł w weekendy
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram